ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0332 701 704

Контакт-центр0332 701 704

30.03.2021 / 14:37

До уваги учасників акції «Твоя енергонезалежність» від ТОВ «Волиньгаз Збут»

31 березня останній день дії спеціального тарифу «Твоя енергонезалежність». Для підбиття підсумків акції й здійснення остаточного розрахунку з її учасниками важливо, щоб всі, хто брав участь в акції, до 5 квітня передали показники лічильників станом на 01.04.2021 р.

До уваги учасників акції ТЕ

До уваги учасників акції ТЕ
ФОТО: ТОВ "Волиньгаз Збут"

Для чого це потрібно? 

  • Якщо ви використали стільки ж газу, скільки придбали – вітаємо, ви ідеально плануєте! Ні вам, ні нам не потрібно робити додаткових розрахунків.
  • Якщо ви використали придбаний газ раніше, ніж закінчився строк дії тарифу, то за використаний понад цей обсяг газ потрібно сплатити за поточною ціною.
  • Якщо ви не використали весь обсяг придбаного газу, то ми повернемо вам залишок коштів, або зарахуємо як оплату за наступний період. Ви самі обираєте зручний для вас варіант.

    У додатку прикріплюємо заяви на повернення коштів. Заяву можна надіслати на e-mail: office@vlgaszbut.104.ua.

Нагадаємо, акція «Твоя енергонезалежність» проходила у три етапи. З 15 по 31 серпня споживачі блакитного палива мали можливість купити ресурс на опалювальний сезон по 4,49 грн за кубометр. При укладанні договору на участь в акції з 1 по 15 вересня – вартість резервного газу становила 4,99 грн. Під час третього етапу акції «Твоя енергонезалежність» вартість кубометра газу становила 5.49 грн.

Майже тисяча споживачів скористалися вигідною пропозицією від ТОВ «Волиньгаз Збут». Всього клієнти компанії  зарезервували на зиму понад мільйон кубометрів газу.

Після підбиття підсумків ми повідомимо скільки коштів вдалося заощадити учасникам акції завдяки акційному тарифу.

Бути нашим клієнтом – вигідно та зручно. Дякуємо, що обираєте нас!

ТВІЙ ГАЗЗБУТ. Надійний та зручний для кожного!