ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0332 701 704

Контакт-центр0332 701 704

02.06.2021 / 16:32

Клієнти «Волиньгаз Збуту» обирають тариф «Твій газ Рівномірний платіж»

Завдяки переходу на тариф «Твій газ Рівномірний платіж» клієнти ТОВ «Волиньгаз Збут» можуть зменшити суми у зимових платіжках до 40%.

Відповідно до умов тарифу, річний обсяг споживання газу клієнта множиться на зафіксовану на рік ціну і ділиться на 12 частин (якщо зміна тарифу відбулась у травні), 11 частин (при переході на тариф у червні). У результаті споживач щомісяця сплачує отриману суму рівними частинами. По завершенні дії комерційної пропозиції відбудеться звірка показників лічильника, після чого споживач отримає звіт із перерахунком. Якщо протягом цього часу клієнт не використає увесь запланований річний обсяг газу, заощаджена сума повернеться на його банківський рахунок або ж залишиться на особовому рахунку для майбутніх платежів.

Наразі тариф «Твій газ Рівномірний платіж» вже обрали близько сотні клієнтів «Волиньгаз Збуту». Серед них – родина Лавренюків з Горохівщини, яка проживає у приватному будинку. Для опалення оселі взимку родині потрібно чимало ресурсу і коштів.

«Взимку ми використовуємо в середньому 400 кубів газу. Цієї зими витрати на оплату рахунку за газ становили близько трьох тисяч гривень в місяць, в лютому ця сума була ще більшою. Тариф «Твій газ Рівномірний платіж» передбачає оплату річного обсягу споживання газу рівними частинами. Це зручно для нашого сімейного бюджету. Адже упродовж року щомісячна сума до сплати буде сталою – трішки більше тисячі гривень. Це дозволить спланувати витрати заздалегідь», – зауважує глава сім’ї пан Сергій.

В рамках тарифу діє ціна 7,99 гривень за кубометр газу. Вона фіксована до 30 квітня 2022 року. Підключити тариф можна до 31 серпня цього року. Однак, чим раніше споживач перейде на тариф, тим меншою буде щомісячна сума до оплати.

Нагадаємо, за рішенням Уряду та НКРЕКП, від 1 травня усіх українців автоматично перевели на базові річні контракти на газ із фіксованою ціною. Втім, клієнти «Волиньгаз Збуту» можуть обрати й інші тарифи, зокрема, «Твій газ Рівномірний платіж», що допоможе уникнути заборгованості за блакитне паливо під час опалювального сезону.

Підключити вигідну пропозицію можна за посиланням: Змінити тариф / ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ (gaszbut.com.ua)

Детальні умови тарифу: Тариф «Твій газ рівномірний платіж» / ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ (gaszbut.com.ua) або за телефоном 0332-74-93-15.

Стати клієнтом Змінити тариф