ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0332 701 704

Контакт-центр0332 701 704

21.11.2019 / 12:40

Тепер рахунки за газ є у Viber

Чат-бот 7104ua Viber розширив свій функціонал – відтепер споживач може не лише подати показання лічильника та оплатити за газ, а й завантажити рахунок у форматі PDF. Відповідно до законодавства оплатити за газ потрібно до 20 числа щомісяця. Тоді в клієнта не буде нарахована пеня. Зручно це зробити за допомогою чат-боту.

Тепер рахунки за газ є у Viber

Тепер рахунки за газ є у Viber
ФОТО: АТ "Волиньгаз"

У листопаді перші клієнти вже скористались новою послугою і зручно та швидко завантажили рахунки за газ у мобільному застосунку. Таке новововедення  дозволяє волинянам  постійно тримати руку на пульсі й через свій смартфон постійно контролювати стан розрахунків за спожитий газ. А ще - забути про пеню. Її, нагадаємо, відповідно до нових змін у Законі «Про житлово-комунальні послуги» споживач  зобов'язаний буде сплачувати в разі затримки платежів за послуги. Розмір пені не вище 0,01 % від суми боргу за кожен день прострочення.

«На Волині клієнти щодня дедалі частіше користуються мобільними застосунками та близько 9 тис використовують чат-бот 7104ua Viber. Сучасний формат спілкування компанії з клієнтом  через смартфон мобілізує споживачів, вчить оперативності та плануванню оплат за компослуги», - повідомив директор ТОВ «Волиньгаз збут» Микола Тищук.

Застосунок Viber – один із найпопулярніших серед  волинян. Приєднатись до чат-бота може кожен бажаючий. Потрібно сканувати  QR-код смартфоном  і вже там. Символічно: чат-бот 7104ua у месенджері Viber функціонує вже 9 місяців і в ньому зареєстровано майже  9 тис волинян.

До слова, спосіб оплати за газ через Viber має ряд переваг. Зокрема, можливість миттєвої оплати з будь-якої точки світу в режимі 24/7, відсутність черг, звітність, простота оплати, безпека грошових операцій.

Ще за допомогою цього сервісу споживач  також  може передати показники за спожитий газ, переглянути поточний стан розрахунків, історію оплат і показань лічильника.

Для реєстрації клієнту треба  вказати  номер особового рахунку та суму останнього платежу за газ (або номер лічильника газу). З деталями можна ознайомитися за посиланням: - https://bit.ly/2UHuHKK.