ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0332 701 704

Контакт-центр0332 701 704

21.12.2020 / 14:52

В новий рік – без боргів: «Волиньгаз Збут» закликає волинян вчасно розраховуватися за спожитий газ

На 1 грудня 2020 року заборгованість населення Волині за спожитий природний газ становить 528 млн грн. У порівнянні з жовтнем сума боргу зросла на 30%.

«Волиньгаз Збут» постачає природний газ у 251 тисячу волинських домоволодінь. З них понад 130 тисяч мають заборгованість за три і більше місяців.

Лідерами по несплаті за спожитий газ, як і в листопаді, залишаються жителі Луцька та Луцького району, Ковеля, Нововолинська і Володимира-Волинського.

«Ми вдячні клієнтам, які вчасно розраховуються за спожитий ресурс. Адже безперебійність постачання газу напряму залежить від розрахунків споживачів. Тих, в кого виникли прострочені платежі закликаємо розрахуватися, не чекаючи судового позову. Адже у разі стягнення коштів через суд, боржнику потрібно буде додатково сплатити судовий збір та штрафні санкції», – зауважує директор ТОВ «Волиньгаз Збут» Микола Тищук.

Він додав, що ті родини, які опинилися в скрутному фінансовому становищі, можуть укласти договір реструктуризації та оплачувати борг частинами упродовж кількох місяців. У листопаді такою можливістю скористалися власники 49 домоволодінь.

Довідка: «Волиньгаз Збут» постачає природний газ для фізичних та юридичних осіб, релігійних і бюджетних організацій з 2015 року. За цей період компанія зарекомендувала себе як надійний та зручний постачальник блакитного палива.