ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0332 701 704

Контакт-центр0332 701 704

13.02.2021 / 14:08

«Волиньгаз Збут» закликає волинян вчасно розраховуватися за спожитий газ

На Волині спостерігається критична ситуація з розрахунками побутових споживачів за природний газ. Станом на початок лютого заборгованість населення перед  ТОВ «Волиньгаз Збут» складає 551,82 млн грн.

«Волиньгаз Збут» закликає волинян вчасно розраховуватися за спожитий газ

«Волиньгаз Збут» закликає волинян вчасно розраховуватися за спожитий газ
ФОТО: ТОВ "Волиньгаз Збут"

 

88% волинян порушують договірні відносини та несвоєчасно сплачують за блакитне паливо. Загалом боргові зобов’язання мають 222 тисячі жителів області. З них 105 тисяч не сплачують за газ три і більше місяців. 

Така ситуація негативно впливає на роботу компанії та загрожує стабільності газопостачання. Адже постачальник має завчасно закупити газ для своїх споживачів. Тож у компанії нагадують, що сплачувати рахунки за спожитий природний газ необхідно щомісяця до 25 числа.

«Зараз ми перебуваємо в піку опалювального сезону. Це призводить до збільшення використання природного газу. Зокрема у січні населення області спожило понад 29 млн кубометрів ресурсу. Разом з тим ми спостерігаємо й погіршення платіжної дисципліни. Найбільші суми боргують жителі великих міст – Луцька, Ковеля, Нововолинська, Володимира-Волинського, – зауважив директор ТОВ «Волиньгаз Збут» Микола Тищук.

Він додав, що працівники компанії постійно комунікують із несумлінними споживачами, надсилають їм листи-попередження з проханням погасити заборгованість. У разі ігнорування звернень на безвідповідальних клієнтів очікують судові позови. А це, відповідно, додаткові витрати коштів та часу.

Так, лише з початку 2021 року ТОВ «Волиньгаз Збут» передав до суду 262 справи.

Своєю чергою компанія дякує споживачам,  котрі, попри складну ситуацію в країні, вчасно сплачують рахунки та нагадує, що в період пандемії досить зручно здійснювати оплату за спожитий газ за допомогою онлайн-сервісів, котрі дають змогу безпечно проводити розрахунки, переглядати історію платежів, контролювати зарахування оплати на рахунок:

Особистий кабінет на сайті 104.ua. http://bit.ly/cabinet104

Viber-бот 7104ua http://bit.ly/7104uaViber

Telegram-бот 7104ua https://t.me/ua7104 bot

Мобільний додаток 104Mobile для Android http://bit.ly/104Android

Мобільний додаток 104Mobile Light для iPhone http://bit.ly/104iPhone