ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0332 701 704

Контакт-центр0332 701 704

29.04.2021 / 15:32

Все більше споживачів газу надають перевагу ТОВ «Волиньгаз Збут»

Лише за дві останні доби клієнтами ТОВ «Волиньгаз Збут» стали понад 200 споживачів блакитного палива. У компанії зауважують: збільшення кількості охочих укласти договір на постачання природного газу пов’язане, насамперед, з переведенням українців на річний тариф.

 «Ми розробили для своїх клієнтів кілька тарифних пропозицій. Тариф «Твій газ Річний» – базовий. Вартість газу в рамках цієї пропозиції – 7,99 грн за кубометр. В той час як в деяких інших постачальників ціна на ресурс сягнула 11 грн за метр кубічний», – зазначив директор ТОВ «Волиньгаз Збут» Микола Тищук.

Він додав, що найближчим часом у компанії очікують ще більше охочих змінити поточного постачальника природного газу на ТОВ «Волиньгаз Збут». Микола Тищук запевнив, що завдяки розвиненим електронним сервісам та професійній роботі менеджерів товариства й працівників Центрів обслуговування клієнтів, компанія оперативно реагує на всі звернення.

Як стати клієнтом ТОВ «Волиньгаз Збут»

Для того, щоб стати клієнтом ТОВ «Волиньгаз Збут» потрібно подати Заяву-приєднання. Це можна зробити кількома способами:

  • особисто у відділеннях ТОВ «Волиньгаз Збут» (адреси тут);
  • за телефоном контакт-центру (0332) 701-704;
  • за допомогою сайтуТОВ «Волиньгаз Збут» ;
  • через Особистий кабінет на оновленому порталі  104 ua.

Нагадаємо, відповідно до рішення Уряду та НКРЕКП, з 1 травня усіх споживачів природного газу переведуть на річний тариф. Однак усі охочі можуть змінити цей тариф на будь-який інший.

«Волиньгаз Збут»  для своїх клієнтів розробив 4 тарифні пропозиції: «Твій газ Річний», «Твій газ Місячний», «Твій газ Рівномірний платіж» «Твій газ На зиму».

 Ознайомитися з актуальними тарифами компанії можна на сайт ТОВ «Волиньгаз Збут» у розділі «Тарифи та акції».